Sentyment OTS


#1 01-09-2011 11:04:08

GoD Nygas

Administrator

Zarejestrowany: 31-08-2011
Posty: 15
Punktów :   

Regulamin OTS

Regulamin:



Odnośnie postaci:



# Nie zakładamy postaci z nickami "fasfasfas". Lub tego rodzaju.
# Nie zakładamy postaci z nickami GM "Nick". Ani nie zakładamy postaci o nickach podobnych do sławnych osób na OTS. Np Postaci GM'ow, albo kogoś z Top listy players.

Odnośnie Gry:



# Nie przeklinamy non-stop, ani nie spamujemy. (Można przeklinać, ale z umiarem).
# Nie wyzywamy innych graczy.
# Każdy gracz może zająć sobie jeden resp potworów. Tzn np. Całe piętro np. na Dragonach, bądź Hydrach.
# Nie należy pisać do GM'a w sprawie napisania na czerwono, ze zajęliśmy już expowisko.
#Kradzież przedmiotów, kont, 'respawnów' i innych dóbr należących do gracza, jest karana.
#Zabronionym jest sprzedawanie i kupowanie 'train roomów'.
#Zakazanym jest sprzedawanie 'respów'.
#Zakłócanie porządku trenowaniem 'mlvla', piciem piwa itp. w miejscu publicznym takim jak depo, jest karane.
#Używanie kanałów publicznych niezgodnie z ich przeznaczeniem wiążę się z karą.
#Wykorzystywanie i ukrywanie błędów serwera/gry dla własnego zysku jest karalne.
#Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera jest karana (powodowanie 'crashów', reklamowanie innych serwerów itp.).
#Spamowanie - wysyłanie tego samego tekstu kilka razy jest surowo karane.


Odnośnie Kontaktu z GameMasterami:



# GameMaster ma zawsze racje..
# GM Nie musi się tłumaczyć graczowi, że jedna osobę teleportował gdzieś, a drugiej nie.
# Jeśli chcesz zacząć zdanie na priv do GM'a nie pisz pojedynczych wiadomości zaczynających się od "Ej". "GM". Tylko napisz po prostu co chcesz od GM'a. Np. Cześć, czy mógłbyś mi pomoc? Mam taki problem znalazłem błąd w mapie i nie mogę wyjść.
# Jeśli macie jakieś pytanie do GameMastera najlepiej napisać to na Help, bądź Game-Chat.
# Jeśli już napiszesz do GM'a swoje pytanie, bądź report nie pisz tego 30 razy. Napisz to raz, GM na pewno znajdzie czas, aby rozpatrzyć twój report/wiadomość.

Odnośnie Game-Chatu/Help:



# Na Game-Chacie możecie pisać o swoich Advance/Loocie, bądź skillach. Możecie rozmawiać o wszystkim, co sie tyczy waszej gry na tym OTS.
# Na Game-Chacie nie należy przeklinać.
# Jeżeli piszesz na Game-Chat staraj się pisać bez błędów ortograficznych. [url=http://so.pwn.pl/[/url]<< Słowniczek
# Jeśli macie jakieś pytania do tutor/GM czy graczy piszcie na HELP.
# Na HELP nie należy przeklinać, ani pisać na głupie tematy.
# Zasada, która ma panować na HELP to Pytanie - Odpowiedz - Dziex. I tyle
Jeśli nie umiesz odpowiedzieć na pytanie, to się nie wypowiadaj...

Utworzenie konta i zalogowanie się do gry jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Jego nieznajomość w żadnym stopniu nie usprawiedliwia gracza w przypadku jego złamania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chomik.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.action-man-atom.pun.pl www.2lo3c.pun.pl www.ssgun.pun.pl